Пам’ятаймо! Наша поведінка є прикладом для наслідування нашими дітьми та онуками
Для дотримання чистоти і порядку в місті необхідно дотримуватись елементарних правил поводження з відходами, що є ознакою вихованості, порядності та сумління.
Пам’ятаймо, що наша поведінка є прикладом для наслідування нашими дітьми та онуками. Давайте закладемо у них основи культури та збережемо свою маленьку батьківщину – рідне місто. Адже ніхто, окрім нас самих, не зможе нам створити затишок і порядок. Нехай чистота та охайність стануть Вашою доброю звичкою.
Наше підприємство надає послугу із вивозу ТПВ й щоденно, окрім неділі забирає сміття з контейнерів.Чия є вина ,що біля контейнерних майданчиків гори сміття в той час як контейнери пусті,-вина самих мешканців. Проїхавши по усіх місцях де стоять контейнери ми застали сумну картину.Як донести до людей,що Україна починається із кожного із нас. А виходить так, що кинув суху траву сусід, -кину і я. Наполегливо просимо всіх тих золочівян, які вивозять до контейнерних майданчиків траву, листя, стару картоплю та іншу органіку, організувати в себе на городі,грядці яму для компостування. Вкотре нагадуємо, що негабаритним відходам не місце на контейнерних майданчиках.За подібного роду порушення передбачена адміністративна відповідальність. Також, на підприємстві існує додаткова послуга- замовлення самоскида для вивезення будівельного сміття та старих меблів.
Золочів‘яни, закликаємо вас бути свідомими мешканцями свого міста. Ніхто не зробить його чистим окрім нас.
![](https://ekobalanszol.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/69776182_2579783905386457_5780313359442247680_n.jpg)
![](https://ekobalanszol.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/69779698_2579783885386459_8676960791309582336_n.jpg)
![](https://ekobalanszol.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/69807635_2579784258719755_1618480600690196480_n.jpg)
![](https://ekobalanszol.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/69853220_2579784412053073_2504230692531994624_n.jpg)
![](https://ekobalanszol.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/69914412_2579784325386415_8076256993024671744_n.jpg)
![](https://ekobalanszol.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/69928874_2579784235386424_3833864851256508416_n.jpg)
![](https://ekobalanszol.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/69971220_2579784378719743_4438929265412538368_n.jpg)
![](https://ekobalanszol.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/69985969_2579784192053095_512323528930885632_n.jpg)
![](https://ekobalanszol.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/70192120_2579784048719776_3982325524033699840_n.jpg)
![](https://ekobalanszol.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/70378597_2579784115386436_5063647905181597696_n.jpg)
![](https://ekobalanszol.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/70503268_2579784158719765_1877860642132590592_n.jpg)
![](https://ekobalanszol.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/70614344_2579784008719780_4449716522453041152_n.jpg)